شرکت امتداد » قدرتمند و آسوده به تمامی اهداف چشم انداز داشته باشید

قدرتمند و آسوده به تمامی اهداف چشم انداز داشته باشید


 

قدرتمند و آسوده به تمامی اهداف چشم انداز داشته باشید

شرکت امتداد با همراهی موسسه بین المللی مدیریت مالی و کسب و کار، IABFM،(موسسه ی آمریکایی مدیریت مالی سابق)  دوره  آموزشی Certified Wealth Manager  – CWM (مدیر ثروت رسمی) ؛ ازمعتبرترین و بالاترین مدارک جهانی در بانکداری اختصاصی و مدیریت ثروت- را  برگزار می کند. این دوره که به شکل استاندارد در ۱۵۰ کشور دنیا به مدت ۵ روز برگزار می شود، برای اولین بار در ایران با همکاری موسسه IABFM به انجام خواهد رسید.

قابلیت های کلیدی دوره آموزشی   CWM

 • اصول مدیریت پورتفولیو و تخصیص دارایی
 • ایجاد پیشنهاد ارزشی منحصر به فرد
 • استفاده از دانش تخصصی به منظور ایجاد ارتباط با مشتریان بانکداری اختصاصی
 • ارتقا و توسعه ی مناسبات و ارتباطات

مزایای شرکت در دوره ی ۵ روزه ی مدیر ثروت رسمی

 • اتمام موفقیت آمیز دوره، داوطلب را به “مدیر ثروت رسمی “ تبدیل خواهد کرد. افراد می توانند پس از آن عنوان CWM را در بزینس کارت ها و رزومه شان ذکر کنند.
 • آموزش مهم ترین موضوعات لازم به شکل کاملا کاربردی (کارگاه) جهت تبدیل کارشناسان با دانش ابتدایی در این حوزه به “مدیران ثروتی” که آماده حضور عملیاتی در بانکداری اختصاصی و مدیریت ثروت باشند.
 • عضویت در سازمان استاندارد ملی آمریکا (ANSI)
 • عضویت در تنها سازمان حرفه ای شناخته شده توسط AACSB، مجموعه ی پیشروی جهانی کالج های کسب و کار
 • دسترسی مرجح به مراکز آموزشی در آمریکا، اروپا، بریتانیا، آسیا، خاورمیانه و آمریکای لاتین
 • دسترسی آنلاین به شبکه ی IABFM به عنوان منبعی از اطلاعات
 • دسترسی به مجله ی IABFM  به صورت آنلاین  به همراه اسم و عنوان ” عضو موسسه ی بین المللی مدیریت مالی و کسب و کار” طلا کوب شده ی متقاضی

قالب دوره

دوره به صورت تعاملی و به منظور ارتقای مشارکت و بحث به گونه ای طراحی شده است که؛ ارائه های رسمی از جانب مدرس به نسبت کوتاه بوده و  تمرکز و تمایل،  بیشتر بر تمرین و اظهار نظر است. دو روش اصلی که برای یادگیری در دوره استفاده می شود شامل؛ “بازی نقش(Role play) “ و “خبر فوری (آخرین اخبارBreaking News-)” است.

همکاران ما در این دوره:

 • موسسه بین المللی مدیریت مالی و کسب و کار (IABFM)

IABFMLogo2

 • موسسه آموزشی بین المللی Leoron

Logo-Leoron-PDI-FINAL-krivi2

موسسه بین المللی مدیریت مالی و کسب و کار (IABFM)  (موسسه آمریکایی مدیریت مالی سابق)

IABFMLogo2

این موسسه یکی از پر سرعت ترین انجمن های حرفه ای در حال رشد جهان با بیش از دویست هزار عضو، عضو پیوسته(شریک)، و وابسته در ۱۴۵ کشور جهان می باشد.

IABFM، در سراسر دنیا دوره های آموزشی مبتنی بر ارائه ی گواهی نامه را برگزار و سازمان دهی کرده و به مشارکت کنندگانی که به بالاترین استانداردها و معیارهای ارزیابی دست پیدا کردند، پیشنهاد هیئت عاملی می دهد. تنها در سه سال گذشته IABFM، منتخب اداره ی مالیاتی آمریکا، وزارت مالی یونان، دولت چین، هیئت بازار (سرمایه) مالی عربستان سعودی، بازار بورس دبی، دولت سنگاپور، مرکز مالی قطر، بانک مرکزی عمان و غیره به عنوان تامین کننده ی خدمات آموزشی به کارکنان خود می باشد. همپنینIABFM، توسط رگولاتور ها به صورت رسمی ثبت و شناخته شده در سراسر جهان است.

مدرس دوره : مارتین اش

بیش از ۲۵ سال فعالیت در صنعت مالی و بانکی و تجربیات چندین ساله در جایگاه مدیریت ارشد موسسات مالی و بانک های بین المللی که برخی از آن ها در زیر اشاره شده است، مارتین را به یکی از شاخص ترین فعالین و مدرسان حوزه مالی و کسب و کار در استرالیا و آسیا-اقیانوسیه تبدیل کرده است.

 •      بانک مک کوایر سیدنی (Macquarie Bank) ، بزرگترین بانک سرمایه گذاری و خدمات مالی استرالیا- مدیر محصول و مدیر خدمات سرمایه گذاری ۱۹۸۸-۱۹۹۴
 •    مدیریت دارایی راتشیلد   (Rothschild Asset Management) یکی از بزرگترین گروه های مستقل مشاوره مالی دنیا با مجموعه ای از ۲۸۰۰ کارمند و فعال در ۴۰ کشور دنیا- مدیر بازاریابی ۱۹۹۴- ۱۹۹۸
 •    چلنجر سیدنی (Challenger)، بنگاه مدیریت سرمایه گذاری با بیش از ۴۴ میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت- مدیر عامل ۱۹۹۸-۲۰۰۳

مارتین الن اش متولد شهر لیدز انگلستان بوده و در حال حاضر ملیتی استرالیایی دارد. وی در سال ۱۹۷۷ از دانشگاه لیدز در رشته مطالعات مدیریتی فارغ التحصیل شد. وی دارای مدارک مالی قابل توجه از موسسات معتبر دنیا بوده و در انجمن های حرفه ای مالی بزرگ دنیا عضویت داشته است.

مکان برگزاری:

دوره آموزشی CWM در تاریخ ۲۷ مهرماه لغایت ۱ آبان ماه سال ۱۳۹۲در مکان دفتر مطالعات بین المللی وزارت خارجه- سازمان ایرانی مجامع بین الملل برگزار می گردد.

برای اطلاعات بیشتر جهت سیلابس روز های دوره اینجا را کلیک کنید.

Top

نظرات بسته شده است.

Top