شرکت امتداد » شرکت مهندسی امتداد ، دوره ” تیم سازی و کوچینگ ” را برگزار کرد.

شرکت مهندسی امتداد ، دوره ” تیم سازی و کوچینگ ” را برگزار کرد.


 

شرکت مهندسی امتداد ، دوره ” تیم سازی و کوچینگ ” را برگزار کرد.

شرکت مهندسی امتداد ، دوره ” تیم سازی و کوچینگ ” را برگزار کرد.

دوره ” تیم سازی و کوچینگ ” توسط یکی از اساتید بین المللی مطرح در این حوزه و با توجه به نیازهای تعریف شده کارفرمای محترم طراحی شده است . این دوره از ۲۸ مرداد لغایت ۱ شهریور سال جاری در جزیره کیش برگزار شد.

تعدادی از سرفصل های اصلی که در این دوره ۵ روزه مورد بررسی قرار گرفت به شرح زیر می باشد :

 ماهیت تیم

 هدف از تشکیل تیم

تیم های رایج سازمانی

 روش هایی برای ایجاد یک کار تیم موفق

 چگونگی بهبود کار تیمی

 روش های ایجاد فرهنگ کار تیمی

 فعالیت های مرتبط با تیم سازی و اهمیت آن

 نقش رهبر تیم

این دوره به صورت تلفیقی از مباحث عملی و تئوریک برگزار شد. شرکت کنندگان در این دوره به شکل جذابی با مباحث مربوط به تیم سازی آشنا شدند و در شرایط مختلفی ایفای نقش داشتند.

   نتایج نظرسنجی های صورت گرفته از شرکت کنندگان در این دوره نشان از این دارد که شرکت مهندسی امتداد با برگزاری یک دوره با کیفیت در سطح بین المللی، سطح رضایت بسیار بالایی را برای شرکت کنندگان محترم به ارمغان آورد. برخی از نتایج این نظرسنجی به شرح زیر است:

  • نظم و مدیریت زمان مدرس: ۱۰۰%
  • تسلط مدرس به موضوع: ۹۸%
  • روش تدریس مدرس: ۹۸%
  • میزان کاربردی بودن دوره و استفاده از مثال های جذاب و علمی توسط مدرس: ۹۵%
  • میزان رضایت از انسجام مطالب حین دوره: ۹۶%
  • علاقه به شرکت در دوره های آتی شرکت مهندسی امتداد : ۱۰۰%

مدرس دوره :

مدرس این دوره، نویسنده، سخنران، کوچ/ مربی دارای قریب به ۳۰ سال تجربه فعالیت در حوزه مدیریت، رهبری، ارتباطات در سطوح بین المللی است که ۱۰ سال اخیر آن متمرکز بر کوچینگ، مربی گری، سخنرانی و تدریس در حوزه های رهبری، منابع انسانی و ارتباطات سازمانی بوده است. ایشان، یک مربی(Coach)  اجرایی، تسهیل گر و مدرس کوچینگ است. ایشان بیش از ۱۰ سال است که Practitioner رسمی انجمن مشاوره و کوچینگ اروپا (European Mentoring & Coaching Council) می باشد. ایشان همچنین در حال اخذ مدرک کوچ رسمی حرفه ای (Professional Certified Coach-PCC)  از فدراسیون بین المللی کوچینگ (ICF) می باشد. ایشان برای بسیاری از شرکت های برتر (جزء ۴۰ شرکت برتر بازار بورس کشور فرانسه) در حوزه های حمل و نقل، بانک، بیمه، بخش های عمومی و غیره در فرانسه و ایران کار کرده است.  وی در مورد موضوعات توسعه حرفه ای، تیم سازی و رهبری در بسیاری از مدارس کسب و کار فرانسه تدریس می کند (از جمله Edhec). ایشان همچنین دارای تألیفات بسیاری در حوزه های رهبری و کوچینگ بوده و کتاب اخیر وی “هوش جمعی” می باشد که تماماً در مورد تیم سازی، الزامات آن و به روز ترین روش های آن است. وی یک تسهیل کننده بوده و کارگاه های زیادی را در حوزه های رهبری، یادگیری سازمانی ،تیم سازی، کوچینگ و مدیریت برگزار کرده است. این مدرس دارای تجارب و پیشینه چند فرهنگی بوده و همچنین با تحصیل و فعالیت حرفه ای در حوزه های علوم اجتماعی و فنی توانسته است که مدیریت، روان شناسی و فن آوری های جدید را به هم متصل کرده و یکپارچه کند. لازم به ذکر است ، وی دارای مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی اجتماعی در محیط کار، مدرک کارشناسی ارشد در علوم کامپیوتر، مدرک میانجی گری (حل اختلافات و تعارضات) (Mediation) از فرانسه، و مدرک کوچینگ از دانشگاه پاریس(University of Paris) بوده و همچنین عضو فدراسیون بین المللی کوچینگ و کوچ رسمی انجمن کوچینگ اروپا می باشد. از این رو شایستگی های اصلی ایشان شامل یادگیری سازمانی، هوش جمعی، مدیریت تغییر فردی و جمعی، توسعه رهبری، مدیریت استرس، زندگی با کیفیت و موثر در کار، مدیریت تعارضات و بحران، میانجی گری، ارتباطات و گستردگی فرهنگی می باشد. ایشان فعالیت های تحقیقاتی گسترده ای را با Peter Senge استاد دانشکده مدیریت دانشگاه MIT در حوزه رهبری و یادگیری سازمانی داشته است و مدرس رسمی انجمن (Peter Senge SoL) در موضوع یادگیری سازمانی می باشد.

ایشان کارگاه کار تیمی (Teamwork) را برای شرکت های مهمی چون French Railways, Air France, Swarovski اجرا کرده است.

Top

نظرات بسته شده است.

Top