شرکت امتداد » درباره ما

درباره ما

شرکت امتداد در سال ۱۳۴۸ خورشیدیtraining-session(۱۹۶۹ میلادی)تاسیس گردید وهم اکنون با بیش از چهل سال سابقه و با بهره گیری از پرسنلی کارآمد و حرفه ای و با بدنه ای قوی، گروه آموزش این شرکت در زمینه انرژی (نفت، گاز و انرژی های نو) و  بانک و بیمه مشغول به ارائه خدمات تخصصی در بالاترین سطوح استانداردهای بین المللی است. از آنجا که مقوله انرژی و صنعت مالی و بانکی و در جهان در حال تجربه­ ی تغییری جدی است، مدل های کسب و کار می بایست مورد بازبینی قرار گرفته تا متضمن برآورده ساختن نیازمندی های فعلی و آتی مشتریان باشد.  دوره ها و برنامه ­های آموزشی شرکت امتداد به شکلی هدفمند صنایع نفت، گاز و انرژی و صنعت بانکداری و بیمه را مورد نظر قرار داده و دوره­ های تخصصی آن به شکلی کامل بر حسب نیازهای مشتریان و شناسایی نقاط ضعف و قوت آنان طراحی می گردد. شرکت امتداد تضمین می کند که دوره های آموزشی آن در حد استانداردهای جهانی بوده و توسط برجسته ترین اساتید صنعت  انرژی و بانکداری (و در مواردی اساتید بنام وبین المللی دانشگاه ها از سرتا سر دنیا) ارائه می شود. شرکت امتداد علاوه بر استفاده از دانش اساتید ممتاز ایرانی و بین المللی، از اساتید ایرانی مقیم آمریکا و اروپا نیز به منظور استفاده از سرمایه های گرانبهای کشور  و با هدف دسترسی به جدید ترین دانش ها و مهارت های روز جهانی بهره می جوید. اساتیدی که با شرکت امتداد همکاری می کنند از شناخته شده ترین مدرسین صنایع مذکور در ایران و سطح بین الملل می باشند.

بر اساس نگاهی فرایندی به آموزش، از طریق ارائه زنجیره ای از عناوین به هم پیوسته و مکمل، دوره های آموزشی سطح بالای ما، با ایجاد درک و شهود در شرکت کنندگان، به مجموعه هایی که قصد دارند در زمره پیشگامان در زمینه تخصصی حرفه ای و تجاری خود باشند، کمک خواهد کرد. به عنوان مثال، در زمینه نفت و گاز گستره دوره  های آموزشی ما قادر به پاسخگویی به نیازهای مدیران ارشد و مهندسینی است که در صنایع بالادستی، میان دستی و پایین دستی مشغول به فعالیت می باشند. در حوزه بانکداری نیز آموزش بنیادین جدیدترین قلمروهای تجاری(براساس مدل های تجاری موفق ترین بانک ها و موسسات مالی دنیا) و دوره های تکمیلی ایجاد مهارت، هدف تیم شرکت امتداد می باشد.

  • مشتریان

تیم مدیریتی و آموزش شرکت امتداد متشکل از بهترین متخصصینی است که دارای تجارب متنوع داخلی و بین المللی در زمینه برگزاری دوره های آموزشی بوده و خدمات فراوانی به ابرمشتریانی همچون  شرکت ها و مجموعه های بزرگ داخلی و بین المللی در زمینه های  نفت، گاز و مجموعه های پیمانکاری ، مدیریت و مهندسی پروژه و همچنین بانک های بزرگ تجاری و سرمایه گذاری و موسسات عظیم مالی در زمینه بیمه و بانک ارائه داده اند.

  • دوره های شرکت امتداد

شرکت امتداد دوره های خود را با بهره جستن از مشاوره­ ی برجسته ترین اساتید داخلی و بین المللی متناسب با نیازهای روز در زمینه های نفت، گاز و انرژی و بانک و بیمه طراحی می کند. این دوره ها طبق میزان آگاهی مشارکت کنندگان نسبت به موضوع مورد آموزش و با طیفی از اهداف از تسریعارتقاءافراد تازه وارد به افراد مجرب تا  آشنایی افراد با سابقه با علم روز و به صورت کاملا” فنی، تعاملی و عملیاتی طراحی می گردند. این دوره ها که عموما دوره هایی ۳ تا ۵ روزه هستند به صورت اختصاصی برای یک مشتری(In-House) با هدف بالاترین اثربخشی و در عین حال کمترین هزینه ارائه می شود. اساتید برجسته ی ما، با استفاده از شیوه های جدید آموزشی و تجربه های درخشان خود در امر آموزش،  همچون تمرین های تیمی و گروهی، ارائه ی مطالعات موردی و بهترین تمرینات(Best Practices) مفاهیم را به بهترین شکل منتقل می کنند.

  • رسالت

موفق و توانمند ساختن کارشناسان، مدیران و سازمان های فعال در حوزه ی انرژی و مالی برای رقابت در سطح جهانی

  • چشم انداز

مرجعیت در ایران در انتقال و ارائه ی دانش و مهارت های مورد نیاز حوزه های انرژی و مالی( بر اساس استاندارد های بین المللی)

ارزش ها

  • ایجاد و حفظ ارتباط برنده-برنده و با دوام با مشتریان و ذی نفعان موسسه
  • ارائه ی خدمات مطابق با آخرین استانداردهای روز و بالاترین کیفیت
  • مشتری مداری و جلب رضایت کارفرما

 

گواهی نامه

در صورت به پایان رساندن موفقیت آمیز دوره، گواهی نامه ی معتبر توسط شرکت امتداد و شرکای بین المللی آن به شرکت کنندگان اعطاء خواهد شد.

Top