شرکت امتداد » آموزش نفت و گاز

آموزش نفت و گاز

 با توجه به اهمیت کلیدی سرمایه های انسانی و کمبود مهندسین و متخصصان مجرب در شرکت های نفتی در سطوح بین المللی و در کشور عزیزمان ایران، شرکت مهندسی امتداد با هدف پرورش و رشد افراد متخصص و تسریع ورود مهندسین تازه وارد به صنعت نفت و گاز دوره های آموزشی تخصصی در این حوزه را منطبق با بالاترین استانداردهای بین المللی ارائه می دهد.

طیف وسیعی از دوره های سفارشی سازی شده برای سازمان های مختلف با هدف برطرف کردن نیازهای آموزشی در صنعت نفت و گاز توسط شرکت مهندسی امتداد برگزار می شود. این دوره­ های سفارشی­ سازی شده علاوه بر کارایی و بهره وری مناسب حداقل هزینه را نیز در بر دارند. علاوه بر این، هدف تسهیل دستیابی به یک مرکز ایجاد شایستگی برای ارتقای دانش و صلاحیت های فردی و ارائه خدمات آموزشی با کیفیت بالا به بخش های بالادستی و پایین دستی صنعت نفت و گاز می ­باشد.

محتویات دوره ها بر اساس شناسایی دقیق و موشکافانه کارشناسان و متخصصان دپارتمان آموزش برای ایجاد یک نقشه راه برای ارتقای سطح دانش و توانایی های شرکت کنندگان تعیین می شوند. همچنین با بررسی دقیق این نقشه راه، این تضمین صورت می گیرد که هر فردی در راستای این نقشه گام برداشته و در راستای بهبود و ارتقای مورد نظر حرکت کند.

تمام اساتید و مدرسان همکار سوابق مدیریتی و اجرایی مختلف و بی نظیری را در شرکت های مختلف به همراه تجارب وسیعی در حوزه آموزش به یدک می کشند. آنها دارای مهارت های ارتباطی قوی هستند و این قابلیت را دارند تا راهکاری را برای مشکلاتی که شما به طور روزانه با آنها مواجه ارائه دهند.

مدرسین دوره ها  از روش های آموزشی متنوعی نظیر کار گروهی، طرح مطالعه های موردی و تست های خود ارزیابی استفاده می کنند. بسته به ماهیت دوره ها، از روش های کلیدی آموزش نظیر آموزش بر اساس فعالیت و برنامه های تحلیل تعاملی مناسب استفاده می شود. هر دوره این فرصت را برای شما ایجاد می کند تا تعادلی بین کسب دانش و اشتراک گذاری و بحث دو طرفه با همکاران و افراد مشابه با خود داشته باشید.

جهت دستیابی به الزامات توسعه آموزشی و شغلی افراد حرفه ای در حوزه نفت و گاز و به منظور  تقویت مهارت های اصلی متخصصین حوزه اکتشاف و تولید، شرکت مهندسی امتداد برنامه های آموزشی جامع و سفارشی سازی شده را پیشنهاد می کند که متناسب با نیازهای سازمان شماست.

در ادامه سه دسته اصلی از خدمات آموزش تخصصی ما در حوزه نفت و گاز آمده است:

  • مهندسی نفت و گاز
  • تجهیزات، بهره برداری و نگهداری تعمیرات
  • مدیریت، اقتصاد و مباحث مالی
Top