شرکت امتداد » آموزش بانکی و مالی

آموزش بانکی و مالی

با توجه سابقه­ ی طولانی موفق شرکت مهندسی امتداد در صنعت نفت و گاز، این شرکت در سال ۱۳۹۰ به منظور ارائه­ ی خدمات آموزشی و مشاوره ­ای تخصصی بین­ المللی به صنعت بانکداری و مالی وارد شد. روش اتخاذ شده توسط شرکت امتداد به منظور ارائه خدمات مشاوره ای و آموزشی تخصصی، مبتنی بر تعامل نزدیک با کارفرما به منظور شناخت دقیق نیاز و هدف آن از دریافت آموزش است و طراحی آموزش تخصصی، متناسب با نیاز کارفرما با رویکرد راه­ حل محور انجام می پذیرد . با این سیاست سعی می شود آموزشی طراحی شود که بالاترین ارزش افزوده را برای مخاطب ایجاد کرده و تا حد امکان از ارائه مباحث عمومی و تکراری پرهیز شود.

دوره های آموزشی شرکت امتداد شامل طیف وسیعی از موضوعات در حوزه های مدیریت بانکی، بانکداری شرکتی، بانکداری اختصاصی و مدیریت ثروت، بانکداری اسلامی، بانکداری خرد، بانکداری الکترونیک، مدیریت ریسک، مبارزه با پولشویی، حسابرسی داخلی و غیره می باشد.

تعدادی از دوره های طراحی شده برای برخی از کارفرمایان شرکت امتداد، به عنوان نمونه در زیر قابل مشاهده است:

دوره های آموزشی شرکت امتداد با تاکید بر ایجاد شهود و دانش در شرکت کنندگان و با بهره گیری از آخرین روش های آموزشی انجام می پذیرد. طراحی دوره ها، با  استفاده از به روز ترین دانش و تجربیات صنعت انجام پذیرفته و مطالب بصورت  تعاملی و کاربردی و به شکلی کاملا کارگاهی ارائه می شود.

این دوره ها عموما ۳ تا ۵ روزه بوده و در پایان دوره به شرکت کنندگان، مدرک معتبر حضور در دوره ارائه خواهد شد.

لطفا جهت دریافت هرگونه اطلاعات بیشتر و دقیق در مورد سرفصل ها، رزومه اساتید و شرایط ثبت نام  با ایمیل بخش آموزش شرکت امتداد training@emtedad.co.ir و یا با شماره تلفن­ ۸۸۶۸۱۹۷۳-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

اساتید همکار و شرکای بین ­المللی

شرکت امتداد افتخار همکاری با شبکه­ی وسیعی از اساتید، تامین­کنندگان و مشاوران آموزش­های بانکی و مالی را در داخل و خارج از کشور دارد. بسیاری از مدرسین دوره ­ها، دارای جایگاه مدیریت ارشد در صنعت بانکی بوده و همچنین چندین سال سابقه آموزش در این حوزه را داشته ­اند. علاوه­ بر این، در برخی موارد از اساتید شناخته شده و ممتاز دانشگاه­ ها نیز در برگزاری دوره­ ها استفاده می­شود.

 

Top